עו"ד ידיד ניר
 
ייעוץ מקצועי, יחס אישי
וליווי צמוד לאורך כל הדרך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי עיסוק

 
עו"ד ניר ידיד מתמחה בעיקר בדיני הנזיקין השונים, ובהם:
 
 
בבואכם לתבוע גורם מסוים בעניין רשלנות רפואית, חשוב מאוד לקחת עו"ד שמנוסה מאוד בתחום, משום שלניסיון עורך הדין יש השפעה מכרעת על הצלחת או אי הצלחת התביעה. עורך הדין המייצג צ"ל בקיא בתחום הרפואי-משפטי, במונחים הרפואיים ובתהליכים הרפואיים, על מנת לבנות תיק של רשלנות רפואית בצורה אופטימלית. כמו כן צריך שלעורך הדין יהיה הידע לבחור מומחה מתאים למתן חוות דעת. לדעת להוכיח את הנזק ממוני ונזק לא ממוני (כאב וסבל, עוגמת נפש) ידע בחקירת מומחים ועוד. עו"ד ניר ידיד בקיא בכל הנושאים האלה, ומספק שירות מקצועי ואסרטיבי בענייני רשלנות רפואית.
 
 
 

תאונות דרכים

 
עו"ד ידיד מעניק ללקוחותיו ליווי צמוד מהשלב הראשוני של מעורבות בתאונה ועד לסיום התיק. הליווי כולל מתן הנחיות פעולה מהשלבים הראשונים, עזרה באיסוף החומר, מתן מידע חשוב לצורך בניית התיק, תכתובות ראשוניות מול חברת הביטוח, ליווי המשא ומתן אם התיק מאפשר זאת, הכנת כתב תביעה, בקשות למינוי מומחים רלוונטיים, חישובי נזק, ניהול דיונים ועוד, עד לסגירת התק בפשרה או בפסק דין של בית משפט.
 
 
דיני נזיקין
 
 

תאונות עבודה

 
טיפול במקרים של תאונות במקום העבודה, תאונות דרכים במסגרת העבודה (בדרך מהבית לעבודה או מהעבודה לבית) ותאונות כתוצאה משימוש בכלים מסוכנים, נפילות מגובה וכד'. השירות כולל טיפול במקרה מול הביטוח הלאומי.
 
 
 

תאונות תלמידים

 
טיפול במקרים של תאונות בבית הספר, תאונות בשיעור ספורט, תאונות בדרך מהבית לבית הספר ובחזרה, כולל תאונות של תלמידים שאינם במסגרת בית הספר על פי פוליסת תאונות תלמידים. חשוב לדעת: תלמיד בישראל מבוטח 24 שעות ביממה בפוליסת תאונות תלמידים באופן קולקטיבי מעצם היותו תלמיד.
 
 
 

נזקי רכוש

 
תביעות נזקים חקלאיים, נזקים למפעלים, נזקים עקב שטפונות או פריצות, ליקויי בנייה.
 
 
דיני עבודה
 
בנוסף מתמחה עו"ד ידיד בתחומי המשפט הבאים:
 
 
תביעות של עובדים והגנה על מעבידים, ייצוג בבית משפט. הכרת החוקים והדינים הרלוונטיים, זכויות עובד ומעבידים, חוקי מגן, הסכמים קיבוציים, פיצויי פיטורין וכיו"ב.
 
דירות, נכסים, עריכת הסכמים לרכישה או למכירה של דירות ונכסים.
 
 
ייצוג נאשמים בבית משפט, ניהול הוכחות וחקירת עדים.
 
 
 
 

לשון הרע

 
בקיאות בדיני לשון הרע.